0
30 שנה קניה בטוחה שירות תיקונים משלוח מהיר
התקשרו לייעוץ 03-5337349

יריעת עור להחלפה LS2P2 LEATHER STROP FOR POLISHING WITH P1 POLISHING COMPOUND

מספר מוצר: 14244
 • רצועת BeaverCraft עשויה מרצועת עור בעיבוד צמחי שמתאימה באופן מושלם לגילוף עץ ולצורך בכלי גילוף העץ חדים במיוחד. רצועת השחזה של BeaverCraft מיוצרת לאחר זמן רב של בדיקות ושיטת חיתוך ובדיקה, ולכן אנו בטוחים שתהיו מרוצים לעבוד עם המשחיז שלנו. הלק מהתרכובת עובד עם הרבה חומרים, כמו אלומיניום, פלדת אל-חלד, פליז, עץ, ברזל יצוק, נחושת ועוד.
  • ערכת הברקה נוחה לשימוש: בדקנו בעצמנו כמה נוחה ערכת ההחלקה הזו ועכשיו אנו גאים לחלוק את ערכת ההחלקה הזו עם אחרים. יש להשתמש בשטיפה הדו-צדדית עם משחת ליטוש לחידוד נכון.
  • רצועת ראש ברוחב מושלם: בניגוד למוכרים אחרים המייצרים עור משיכות צר, אנו מייצרים את משחזת הסכינים ההפוכה המלאה שהיא מתח של 7.6 ס"מ. הגענו להבנה כי רוחב כזה של תער ישר נדרש הרבה לתוצאות הכרחיות.
  • רצועת גילוף עץ דו-צדדית: רצועת השחזה דו-צדדית מעור נחוצה מאוד לפעולות ללא בעיות. צד אחד של רצועת העור חלק, הצד השני קשה. זה יכול להיות תוספת נעימה לבלוק העור שלך או סוגים אחרים של עור סטרופ, שני הצדדים הם זמש. רצועות העור שלנו יעזרו לכם ליישר את קצה הפלדה הדק של סכין גילוח ישר.
  •  פתרון מקצועי לחידוד: אם אתם רוצים שיהיה לכם את כל כלי הגילוף בעץ שלכם חדים כתער, מצאתם את ערכת רצועות העור הנכונה שתוביל אתכם לתוצאות כאלו. יתר על כן, המשחיז שלנו יכול לשמש לא רק כלהב גילוף בעץ, אלא גם כמקל רסור עבור סוגים שונים של סכינים כמו סכיני ציד, סכיני כיס, סכיני פילה, סכיני מטבח, סכינים טקטיים ועוד.

  מק"ט:
   LS2P2
מחיר משלוח: 39
קניה בטוחה משלוח מהיר תשלומים הדפס

לפרטים וייעוץ לגבי מוצר זה צרו קשר


מחיר משלוח :₪39
זמן אספקה: 2-8 ימי עסקים
מספר תשלומים: עד 8 תשלומים ללא ריבית

אחריות: